O DOMě

Dům k pronajmutí poskytuje ubytování pro 4  6 osob ve dvou ložnicích.

Jde o nově postavený rodinný domek pro 4 až 6 osob, který disponuje obývací místností s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, LCD televizorem a plně vybavenou kuchyňskou linkou (indukční deska, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, tyčový ponorný mixér, varná konvice, kávovar DeLonghi na zrnkovou kávu, klasický mixér, elektrický gril, lednice s mrazákem, myčka, toustovač). V přízemí můžete posedět u dlouhého rozkládacího jídelního stolu, kde se pohodlně usadí až 8 osob. Ve spižírně je k dispozici vysavač, sušák na prádlo, čistící prostředky, tablety do myčky atd. 

V podkroví se nachází dvě ložnice a chodbička se vstupem na terasu. V první ložnici je šatna a jedno dvojlůžko a v druhé ložnici se nachází dvě dvojlůžka (popřípadě je možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky v obývacím pokoji v přízemí a dětská postýlka - vše předem domluvou). Relax i romantiku můžete nalézt na terase ve vířivce, která je vždy čistě napuštěna pro každé nové hosty. I za špatného počasí můžete na zastřešené terase strávit příjemné chvíle odpočinkem, nebo grilovat, opékat špekáček nad ohništěm nebo si zahrát deskové hry, přečíst knihu či prohlédnout časopis, to vše je k dispozici v domě. 

Domeček má bezbarierový přístup, v přízemí je možno se pohybovat volně na vozíku. 
Samozřejmostí je WIFI připojení. 

V objektu je k dipozici úschovna na cyklistická kola.

Stravování

V domečku je plně vybavená kuchyň se spotřebiči. Pokud nebudete chtít strávit dovolenou v kuchyni vařením, tak se můžete stravovat v centru obce, nebo také v nedalekém městě Mikulov (5 km) nebo Dolních Dunajovicích (5 km).

kuchyň